Co umíme

 

PRIMONT, spol.s.r.o. – proč si vybrat právě nás a trocha historie

Jsme na trhu již 26 let a máme za sebou velkou řádku velice zdařilých realizací, o kterých si můžete přečíst ZDE. Soustředíme se na výrobní a montážní činnost zvláště v průmyslové a automobilové výrobě, ale dokážeme pro vás vytvořit ledasco. (klidně i jakoukoliv lavičku na zahradu)

Poskytujeme svým zákazníkům vysokou profesionalitu pro všechny realizované zakázky. Připravíme pro vás návrh, realizaci i údržbu.

Od prvopočátku jsme se zaměřili na výrobní a montážní činnost v průmyslové a automobilové výrobě, která spočívá v dodávce a montáži ocelových konstrukcí, zámečnických výrobků, dělících příček, kazetových podhledů a sádrokartonových konstrukcí. Následně je na uvedených činnostech zajišťován servis, případné opravy a údržba, úpravy a doplnění. A nově máme i E-SHOP, na kterém jsme se vyřádili.

Klademe velký důraz na vysokou kvalitu práce a maximální spokojenost zákazníka, proto se neustále všichni školíme a zvyšujeme kvalifikaci. Samozřejmostí je používání předepsaných kvalitních, certifikovaných materiálů od našich stálých dodavatelů.

Jsme tady pro vás, rádi vám pomůžeme.

Tým Primont